O firmie

Naszą specjalizacją jest dystrybucja części zamiennych i akcesoriów samochodowych

Od 2003 roku specjalizujemy się w dystrybucji samochodowych części zamiennych i akcesoriów. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów funkcjonowania na rynku części samochodowych.

Jesteśmy pośrednikiem i przedstawicielem największych i najbardziej liczących się firm produkujących części motoryzacyjne niezbędne do napraw i wymian eksploatacyjnych w samochodach osobowych i dostawczych. Poza tym oferujemy wyposażenie warsztatowe i kompleksowe rozwiązania informatyczne.

Dla mechaników i stałych klientów oferujemy dogodne rabaty Dzięki temu, że współpracujemy bezpośrednio z największymi dystrybutorami autoczęści, możemy zapewnić naszym klientom bardzo dobre ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne co jakość oferowanych produktów i szybkość ich dostawy.

W kontaktach z firmami współpracującymi olbrzymi nacisk kładziemy na partnerstwo i profesjonalne zaangażowanie w osiąganie obopólnych korzyści. Na rynku motoryzacyjnym kooperujemy z tymi partnerami, którzy chcą profesjonalnie i nowocześnie działać, zdając sobie sprawę z tego, że dzisiejsze warunki konkurencji wymagają marketingowego podejścia do klienta oraz ciągłego udoskonalania zarówno fachowej wiedzy pracowników, jak i jakości obsługi.

Wykwalifikowany personel naszej firmy oraz płaska struktura organizacyjna przedsiębiorstwa zapewnia szybkie reakcje na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.

Zobacz galerię zdjęć »